Noteikmui

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.Iespējams maksāt skaidrā naudā pasūtot Rīgā 

Pārdevējs nodrošina BEZMAKSAS preču piegādi 1-7 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.Mēs neuzņemamies atbildību par kavējumiem, kas radušies DPD kurjerdienesta darbības dēļ.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ ja:
  • Mēs sagaidām, ka šajā gadījumā Jūs preci tikai pielaikosiet, pārbaudīsiet tās darboties spēju un atdosiet tādu, kādu saņēmāt, ieskaitot iepakojumu un aizsargplēves. Ja Jūsu veikto darbību dēļ preces vērtība būs mazinājusies, mēs paturam tiesības šo vērtības samazinājumu ieturēt no atmaksājamās summas.
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma
  • Iepriekšminētajos preču atpakaļatdošanas gadījumos tiek veikta preces pārbaude, kam mēs rezervējam 5 darba dienas. Ja prece tikusi atdota tādā pašā stāvoklī, kādā izsūtīta, veikals naudu pārskaita nekavējoties.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

RAŽOTĀJA GARANTIJA.

Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar LR MK noteikumiem Nr.631 " Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu" prasībām!

GARANTIJA NEATTIECAS UZ:
*aksesuāriem ,kuri ietilpst izstrādājuma komplektācijā ( antena, spuldze, tālvadības pults);

*izstrādājuma piederumiem vai daļām, tādiem kā,spuldzes,drošinātāji,stikla ,auduma un papīra daļas,ar roku-kāju kustināmas detaļas, kuru nolietošanās ir normāla parādība;

 *detaļām,kuras izstrādājuma lietošanas laikā kustās, vibrē,beržās,lokās utt. un  kuru nolietošanās ir normāla parādība!!!

Garantija netiek uzskatīta par derīgu:

*ja ir konstatēti mehāniski bojājumi klienta neuzmanības dēļ;

*ja ir konstatēti bojājumi, kuri radušies nepārvaramas varas dēļ un nav atkarīgi no pārdevēja vai ražotāja;

*bojājumi ,kuri radušies dabas katastrofu, zibens trieciena vai ugunsgrēka rezultātā;

*bojājumi,kuri kurus izraisījuši nepiederīgu priekšmetu, šķidruma vai kukaiņu utm. iekļūšana izstrādājuma iekšpusē;

*bojājumi, kuri radušies natbilstošu ķīmisku vielu lietošanas rezultātā;

*gadījumā ,ja klients nav pildījis lietošanas pamācībā minētās prasības, uzglabāšanas vai izstrādājuma transportēšanas prasības, kā arī, ja tiek konstatēts nepareizs pieslēgšanas vai uzstādīšanas fakts;

*ja izstrādājums tiek izmantots neatbilstoši tā lietošanas mērķim vai profesionālos nolūkos!!!

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

0
 . Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Ceno.lv