Piegādes un samaksas kārtība

  • Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu www.edgor.lv. norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot interneta veikalu .Iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu vai apmaksāt  uz vietas noliktavā skaidrā naudā.Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.
  • Piegādes apmaksu veic pircējs,attiecīgajām izmaksām ko sniedz DPD pakalpojumi- 15.00 euro apmērā.
  • Pārdevējs nodrošina  preču piegādi 1-7 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar pircēju.Mēs neuzņemamies atbildību par kavējumiem, kas radušies DPD kurjerdienesta darbības dēļ.  

Lai izvairītos no krāpniecības mēģinājumiem un sūtījuma nosūtītājs būtu pārliecināts, ka sūtījumu saņems tā persona, kurai tas tiek sūtīts, kurjeram ir jālūdz sūtījuma saņēmējam uzrādīt personu apliecinošais dokuments un jānoraksta (jāievada skenerī) dokumenta pēdējie 5 cipari.
Veicot šādu pārbaudes procedūru, tiek aizsargātas Jūsu kā saņēmēja tiesības pret iespējamo sūtījuma zaudējumu - tas ir pierādījums, ka kurjers pirms sūtījuma izsniegšanas ir pārbaudījis personu apliecinošā dokumenta oriģinālu un ir bijusi veikta personas datu pārbaude.

Ja uztraucaties par konfidencialitāti, informējam, ka:

  • LR Datu valsts inspekcijas izsniegtā personas datu apstrādes reģistrācijas apliecība uzņēmumam DPD Latvija dod tiesības veikt personas dokumentu pārbaudi un nepilnu identifikācijas kodu atzīmēšanu datu bāzē.
  • Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likuma 10.pantu, DPD Latvija nodrošina:
              1) godprātīgu un likumīgu personas datu apstrādi;
              2) personas datu apstrādi tikai atbilstoši paredzētajam mērķim un tam nepieciešamajā apjomā.
  • Vēlamies apliecināt, ka jebkuri iegūtie personas dati ir stingri konfidenciāla informācija, kas tiek izmantota tikai un vienīgi gadījumos, kad nosūtītājam ir nepieciešams pārliecināties par precīzu sūtījuma izsniegšanu pareizajam adresātam. Nepiederošu personu piekļuve datu bāzei, kā arī datu izmantošana citiem nolūkiem ir pilnīgi izslēgta.

Pamatojoties uz minēto skaidrojumu, ceram uz Jūsu sapratni situācijā, kad Jums kā saņēmējam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, no kura tiek atzīmēta minimālā informācija. Šādā veidā tiek maksimāli aizsargātas Jūsu kā patērētāja tiesības.

Situācijas piemērs:
Jānis ir nosūtījis mammai uz Valmieru jaunu televizoru. Kurjers dodas uz norādīto adresi, tur viņu pie mājas  sagaida kāda kundze un saka, ka sūtījums ir paredzēts viņai, lai kurjers izsniedz sūtījumu. Kurjers atdod sūtījumu kundzei un dodas prom. Pēc kāda laika zvana Jānis un jautā, kur ir mans sūtītais sūtījums, ko mamma nav saņēmusi? Izrādās, kundze, kas saņēmusi sūtījumu, nemaz nav bijusi Jāņa mamma, bet gan krāpniece. Kā kurjers varēja zināt, ka tā nav Jāņa mamma?
Lai šādas situācijas nebūtu, kurjers sūtījumu izsniedz tikai tad, kad saņēmējs uzrāda personas apliecinošu dokumentu un kurjers noraksta 5 ciparus no dokumenta numura. Tādējādi nosūtītājs var justies droši, ka sūtījums tiks nogādāts paredzētajam saņēmējam, saņēmējs var justies droši, jo zina, ka sūtījumu nevienam citam izsniegt nevarēs, un kurjers jūtas pārliecināts, ka visu ir izdarījis pareizi un visas puses ir apmierinātas.

Piezīme: personu apliecinošie dokumenti Latvijā ir pase un ID karte, kā arī DPD Latvija akceptē  autovadītāja apliecības uzrādīšanu.

0
 . Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Ceno.lv